טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

אבטחת מחשבים ניידים

אבטחת מחשבים ניידים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות שימוש במחשבים ניידים אשר כשמם כן הם, ניתן לשאת אותם לכל מקום. הם משמשים לצרכי עבודה, לימודים, ולמעשה מחשב נייד מתאים לכל מטרה. יתרונותיו הבולטים של מחשב נייד נעוצים בעובדה שהוא נוח מאוד לשימוש, פרקטי ויעיל. אולם, כמו כל מחשב אחר גם עליו חייבים להגן, וזאת באמצעות מדיניות אבטחת מידע.

מדיניות אבטחת מידע ואילו סיכונים קיימים?

אין זה ממש משנה לאילו מטרות אתם עושים שימוש במחשב הנייד שלכם. גם אם אתם רק נוהגים לשחק, לגלוש באינטרנט ולקרוא את תיבת המייל שלכם, עדיין נשקפת לו סכנה מצד גורמים שונים, והרי אתם תירצו לשמור על המידע המאוחסן במחשב מכל משמר. לכן, מדיניות אבטחת מידע היא בעלת משמעות רבה ואין בשום פנים ואופן לזלזל בנושא האבטחה.

מדיניות אבטחת מידע והקלות בה ניתן לגנוב מחשבים ניידים

כבר אין מדובר כאן במחשב הנייח הביתי שלכם המוגן בצורה אופטימאלית מפני גניבות. מחשבים ניידים אנו נוהגים לשאת עמנו לכל מקום, ולעיתים גם הלא צפוי עלול לקרות, והמחשב שלכם עשוי להיגנב, ואז כל המידע המאוחסן בו יהיה חשוף בפני גורם זר. אין מדובר כאן רק בהפסד הכלכלי שנגרם לכם, שכן מחשבים ניידים עולים לא מעט כסף, אין שום מחיר למידע הנמצא במחשב, גניבתו אף עלולה להביא לנזקים.

מדיניות אבטחת מידע והגנה על מחשבים ניידים

באמצעות מדיניות אבטחת מידע, ניתן להגן על מחשבים ניידים ובנוסף, על מנת שהמחשב לא ייגנב יש לשמור עליו בכל עת נתונה, וכיום ברשתות השונות לממכר מחשבים וציוד נלווה, ניתן למצוא תיקים מעולים לאחסון מחשב נייד, וקיים עוד אמצעי הגנה מפני גניבות – כבל לצורכי אבטחה. בעת שמישהו ינסה לגנוב את המחשב תופעל אזעקה. עם זאת, אנו לא חיים בסביבה סטרילית, ועם כל האמצעים הקיימים, לעיתים המחשב עלול להיגנב מה שיוצר בעיה לא קטנה, שכן כל המידע שלנו מאוחסן בו. אולם, עדיין ניתן למנוע מהגנבים גישה למידע המאוחסן במחשב, בראש ובראשונה באמצעות סיסמת כניסה, רצוי שהיא לא תהיה פשוטה מידיי וצפויה.

כמו כן, קיימים עוד אמצעים להגנה על מחשבים ניידים כמו מערכות מתוחכמות ומתקדמות המאפשרות לפתוח אותו באמצעות זיהוי ביומטרי, משמע המחשב מזהה את טביעת האצבע של בעליו וקיימות מגוון רב של תוכנות יעילות שכל תפקידן הוא להצפין את המידע הקיים, וכאשר גורם זר כלשהו ינסה לפרוץ למחשבכם, כל המידע יימחק לאלתר.

מדיניות אבטחת מידע ותוכנות

בנוסף לכל זאת, רצוי ביותר לרכוש תוכנות ייעודיות אשר יגנו על המחשב בצורה אופטימאלית. יש לוודא שחומת האש שלכם מופעלת ושעל גבי המחשב מותקנות תוכנות אנטי ריגול ואנטי וירוס.

שירין פתרונות מחשוב ואבטחה

אם יש לכם מחשב נייד ואתם מעוניינים להגן על כל המידע המאוחסן בו, מומלץ בחום לפנות אל שירין פתרונות מחשוב, אחת החברות המובילות בתחומה אשר עוסקת במציאת מגוון פתרונות שונים למחשבים ניידים, כאשר כל לקוח זוכה ליחס אדיב, מקצועי ואמין. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לשרת אתכם!

אבטחת מחשבים ניידים | SHIRIN IT

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760