טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

חברת מחשבים

אחד הדברים החשובים והחיוניים ביותר לכל ארגון הוא עבודה מול חברת מחשבים עליה הארגון יכול לסמוך, חברה שתספק לו את כל שירותי המחשוב אותם היא תצטרך על מנת להבטיח את הניהול התקין של החברה.

מהסיבה הזאת בדיוק, כל ארגון שיבחר בחברת שירין יעשה את הבחירה הנכונה, שכן זו חברת מחשבים אשר תעניק לו את מיטב שירותי המחשוב ובראשם שירותי IT, שירותים טכניים הקשורים לתכנון, הקמה ותפעול של מערכת המחשוב בכל ארגון שהוא. IT , או בשמו המלא כ-Information Technology , הוא טכנולוגיית מידע המתאר את כל סוגי הטכנולוגיות המשמשות לייצור, אחסון ואחזרת מידע.  חברת המחשבים שמעניקה שירותים אלו הינה חיונית לכל ארגון, בייחוד כשמדובר בארגונים גדולים בהם עשרות ואולי אף מאות מחשבים פועלים על אותה מערכת,  חברה שמאפשרת למעשה לארגון להשתמש במערכות המחשבים בהם הם משתמשים ברחבי העסק בצורה יעילה, נוחה, מהירה ובטוחה, מה שמגדיל את טווח העבודה והופך אותה לאיכותית יותר, כך שגם השירות אותו החברה מעניקה ללקוחותיה יהיה שירות יעיל יותר.

אז אמנם IT תורם לכל חברה את האפשרות לייעל את העבודה ולהפוך אותה לכזאת הנעשית באופן טוב יותר, אך כיצד זה מתבטא? שירותי IT הינם כוללים התקנת יישומים במחשב, ניהול ואחסון נתונים, ניהול של רשתות מחשבים, הגנה על מידע שעובר ברחבי הרשת המשרדית ועוד. חברת המחשוב המספקת את השירותים הללו חייבת לדעת כיצד מגוון השירותים הכלולים במסגרת שירותי ה-IT יביא לבסוף, בשורה התחתונה, להצלחה של המשרד במטרות העומדות לנגד עיניו, כמובן תוך הקפדה על רמה גבוהה של המערכות ותחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב של הארגון. למעשה, ניתן לומר על חברת מחשבים שמספקת את השירותים הללו לכל ארגון, שאיכות השירות שלה יהיה הדבר עליו תקום או תיפול החברה, או לפחות החלק הארי בהצלחה אותה היא תשאף להשיג.

IT מכיל מספר התמחויות טכנולוגיות יחדיו, כך שבמידה והחברה בה בחרתם לספק לכם את השירותים מציגה את כל ההתמחויות הללו, סביר להניח שברגע שההתמחויות יחברו יחד, העבודה תהיה קלה יותר וכולם ייהנו מכך. חברות המיחשוב מספקות התמחויות של שירותי IT  שאחת מהן היא הקמתה של מערכת מחשוב, כזאת שתענה על צרכי הארגון. עוד התמחויות של השירות הן שרות מרכז תמיכה מקצועית לגבי תקלות במערכת, מרכז תמיכה שיציע עזרה בכל פעם שחלק מסוים במערכת עושה בעיה ומפריע למהלך התקין של העבודה, ייעוץ בבחירת תשתיות ופתרונות מחשוב שיתאימו לארגון הספציפי, ליווי טכנולוגי באופן שוטף בנושאי המחשוב של הארגון וכמובן שמלבד התקלות בהן תטפל החברה, שהרי זהו אחד מתפקידיה של חברת מחשבים, גם תזכו לטיפול יזום ובדיקות שגרתיות של המערכת על ידי החברה.

כמו כן אנחנו בחברת שירין מספקים מידע לעסקים במגוון תחומים לייעוץ מקצועי צרו קשר 

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760