טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

פתרונות לעסקים

תקשורת מחשבים, תמיכת מחשבים ותחזוקת מחשבים

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת חברת מחשבים לעסק, הוא לבדוק מהם השירותים אותם יקבל ומה מבנה המעטפת לה הוא זוכה. החברה הנבחרת מתחייבת לספק את התקנת הרשתות או חיבור המחשבים, וכמובן שיחד עם זאת הם יעניקו גם את שירות התמיכה הדרוש לכל הרכיבים הללו.

קרא עוד

חברת מחשבים

אחד הדברים החשובים והחיוניים ביותר לכל ארגון הוא היקשרות עם חברה למחשבים עליה הארגון יכול לסמוך, חברה שתספק לו את כל שירותי המחשוב אותם היא תצטרך על מנת להבטיח את הניהול התקין של החברה.

קרא עוד

מחשוב ענן - Cloud

הרעיון של פתרון מחשוב הענן עבור תשתית ייצור הינה להעביר את חדר השרתים במלואו לענן המחשוב. להתנתק מהתלות בשרתים פיזיים, מערך האחסון, תשתית האינטרנט המקומית, תשתית החשמל והקירור בחדר השרתים ולעבור למערכת ברמת זמינות גבוהה ללא נקודות כשל שכוללת בתוכה גם אתר גיבוי.

קרא עוד

סקר סיכונים

RUsafe אבטחת מידע

סקר סיכונים הינו תהליך שמטרתו לבצע מיפוי כלל הסיכונים בארגון, כימות השלכתם ותכנון השקעת המשאבים לבדיקתם, זאת בכדי למנוע סכנות שאינן מוגדרות כסכנות ברמה סבירה.

קרא עוד

אופיס 365

חבילת Office 365 לעסקים מכילה את מיטב התוכנות המוכרות, מבית מייקרוסופט לשימוש במשרד או בכל מקום בעולם. מגוון יתרונות גדול לשירותי הענן של מייקרוסופט, מעבר לחסכון הכספי הוא התחייבות לזמינות של 99.5%, משמע הקטנת ה Downtime (הזמן שבו השרת מושבת) אם מתקלה או לצורך תחזוקה שוטפת. הזמינות היא למשך 365 יום בשנה. למייקרוסופט קיים מעל ל 300 אלף שרתים, חוות השרתים ופתרונות החומרה  הם תמיד יהיו המתקדמים ביותר, ומאפשרים עבודה רציפה ללא תנאי וכל צורך בשרת אירגוני מקומי, מהפכת  הווירטואליזציה היא חבילת "אופיס 365" פתרון מקיף, אמין זמין וגמיש, לכל צרכי המשרד באשר הם, החבילה כוללת מגוון שירותים מקוונים לבחירה, והתאמה מרובה לצרכים של הלקוח.

קרא עוד

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760