טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

מנהל אבטחת מידע

מעל כל עסק מרחפת הסכנה של פריצה למערכת המידע שלו. הסיבות יכולות להיות מגוונות והינן נעות מכניסה למאגר על מנת לחשוף נתונים אישיים ועד כדי חברה מתחרה שמעוניינת לגלות חומר סודי של העסק המקביל. לכן, כל חברה חייבת לשים לעצמה למטרה להחזיק ברשותה מערכות של אבטחת מידע.


יועץ אבטחת מידע

כל עסק וכל חברה מוכרחים לדאוג לעצמם. בכל מקום ישנם אנשים שיהיו מעוניינים לפגוע בחברה ולהוביל לירידה בערכה או לפגיעה בשם הטוב שלה, גם דרך השבתת המערכות שלה, ולכן על העסק להתגונן מפני כך על ידי שירותיו של מנהל אבטחת מידע. התשובה הראשונית של רוב בעלי העסקים היא "לי זה לא יקרה", בעיקר כשמדובר בעסקים קטנים, אשר לא מבינים מדוע עליהם להוציא כספים אפילו על יעוץ אבטחת מידע, לא כל שכן על מערכות מתקדמות של אבטחת מידע, למרות שהם מנהלים מאגרי מידע יחסית מזעריים. למעשה, צורת חשיבה זו היא האיום הגדול ביותר על כל עסק, מאחר שכל מי שמעוניין לפרוץ למחשבים של עסק כלשהו יידע שכמעט לכל חברה גדולה יש מומחה אבטחת מידע שדואג שהתכנים ממנה לא יזלגו החוצה ואליהם יהיה קשה עד בלתי אפשרי להגיע, אך שמירב הסיכויים שלחברה קטנה לא יהיה אף מומחה שיגן עליה, הן מתחושת הביטחון השגויה ששוררת בקרב בעל העסק או אולי כתוצאה ממגבלות תקציב.

  • מנהל אבטחת מידע - SHIRIN IT
  • מומחה אבטחת מידע - SHIRIN IT
  • יועץ אבטחת מידע - SHIRIN IT
  • יעוץ אבטחת מידע - SHIRIN IT

מומחה אבטחת מידע

בעסקים קטנים החשיבות של אבטחת מידע היא משמעותית, אך חשיבותה כשמדובר בעסקים גדולים יותר, גבוהה על אחת כמה וכמה. אם בעבר המחשבה על יועץ אבטחת מידע לעסק הייתה בגדר עוד דבר אותו כדאי ומומלץ להביא, כיום כל חברה גדולה שאין לה מערך אבטחת מידע, בה יכול להיות מצב כי כל עובד במערך סבור כי הוא מומחה אבטחת מידע, למעשה חושפת עצמה לבעיות איתן לא כדאי לה להתמודד. מנהל אבטחת מידע בעסק, כמוהו כמנהל חטיבת הלקוחות או כמנהל השיווק שלו- חברה גדולה אינה יכולה להתנהל בלעדיהם, כל אחד מהם הוא חלק מהמבנה הארגוני הטבוע בחברה. מסיבות אלה בדיוק, אם אין ברשותכם מערכות אבטחת מידע מתקדמות  והינכם בחיפושים אחר יעוץ אבטחת מידע או חברה שתספק לכם את השירות הנדרש, חברת שירין היא הכתובת עבורכם. חברת שירין הינה בין החברות המובילות בתחום אבטחת המידע ותחום יעוץ אבטחת מידע, כאשר היא מספקת ללקוחותיה מנגנוני ניטור וניהול סיכונים, לשם התמודדות עם בעיות האבטחה הצצות ברשת. יועצי החברה מספקים יכולת מקצועית לאין ערוך בבניית מערכות אבטחה מתקדמות, כל זאת תוך ניצול הידע הרחב שלהם, בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת איתה עובדת החברה. בחירת החברה כזאת שתספק לכם את שירות אבטחת המידע, תיצור לכם יתרון כלכלי ומסחרי על פני חברות אחרות שבחרו שלא להשקיע בתחום אבטחת המידע.

אנחנו ממליצים לכם על חברת אבטחת מידע מקצועית ואמינה - חברת שירין מעסיקה את מיטב המומחים. איתנו המידע שלכם בידיים טובות

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760