טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

אופיס 365

שירותי הענן של מייקרוסופט

חבילת Office 365 לעסקים מכילה את מיטב התוכנות המוכרות, מבית מייקרוסופט לשימוש במשרד או בכל מקום בעולם. מגוון יתרונות גדול לשירותי הענן של מייקרוסופט, מעבר לחסכון הכספי הוא התחייבות לזמינות של 99.5%, משמע הקטנת ה Downtime (הזמן שבו השרת מושבת) אם מתקלה או לצורך תחזוקה שוטפת. הזמינות היא למשך 365 יום בשנה. למייקרוסופט קיים מעל ל 300 אלף שרתים, חוות השרתים ופתרונות החומרה  הם תמיד יהיו המתקדמים ביותר, ומאפשרים עבודה רציפה ללא תנאי וכל צורך בשרת אירגוני מקומי, מהפכת  הווירטואליזציה היא חבילת "אופיס 365" פתרון מקיף, אמין זמין וגמיש, לכל צרכי המשרד באשר הם, החבילה כוללת מגוון שירותים מקוונים לבחירה, והתאמה מרובה לצרכים של הלקוח.

Exchange Online

Exchange Online

Exchange Online מספק יכולות של דואר אלקטרוני, לוח שנה ואנשי קשר, המיועדות להבטיח לעסק שלך את השליטה הרצויה ואת האבטחה והאמינות הדרושות לו. עם Exchange Online, תפעיל את הדואר האלקטרוני שלך על גבי השרתים בעלי היתירות הגלובלית שלנו, כשהוא מוגן על-ידי מסנני אנטי-וירוס ודואר זבל ותיהנה מתמיכה טלפונית ברמת ה-IT במשך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, בשפה המקומית שלך.


Lync Online

Lync Online

Lync Online הוא שירות תקשורת בענן מן הדור הבא, אשר מחבר בין אנשים בשלל דרכים חדשות ומכל מקום, וזאת באמצעות שימוש בנוכחות, העברת הודעות מיידיות, שיחות שמע/וידיאו ופגישות מקוונות עשירות הכוללות ועידות שמע, וידיאו ואינטרנט. Lync Online הופך את התקשורת האקראית המתקיימת כיום בין עמיתים לעבודה, לקוחות ושותפים לחוויה שיתופית, מרתקת ויעילה יותר.


SharePoint Online

SharePoint Online

שומר על סינכרון בין הצוותים. SharePoint Online מספק מקום מרכזי לשיתוף מסמכים ומידע עם עמיתים ולקוחות. פתרון זה, אשר מיועד לעבודה עם יישומי Office המוכרים, מאפשר לשמור מסמכים ישירות ב-SharePoint ולעבוד על הצעות ועל פרויקטים בזמן אמת, שכן הוא מספק לך גישה למסמכים ולמידע הדרושים לך מכל מקום

 


Office Web Apps

Office Web Apps

Office Web Apps הם מוצרים מקוונים נוחים לשימוש, אשר נלווים ל-Microsoft Word,‏‏ Microsoft Excel,‏ Microsoft PowerPoint ו-Microsoft OneNote ומספקים דרך קלה ונוחה לגישה, הצגה ועריכה של מסמכים ישירות מתוך דפדפן האינטרנט.


Office Professional Plus

Office Professional Plus

כלי הפרודוקטיביות המובילים בעולם בצורה שמתאימה לעסק שלך - בהווה ובעתיד. Office Professional Plus, גרסה של Microsoft Office המסופקת כשירות גמיש ונתמכת על-ידי שירותי Office 365 המחוברים לענן, מהווה את חוויית הפרודוקטיביות המלאה ביותר שלנו. תוכל לקבל את הגרסאות העדכניות ביותר של יישומי Office המוכרים ואת Office Web, אשר יאפשרו לאנשיך להתמקד ביצירה, בניהול תקשורת ובעבודה משותפת ויעילה באמצעות כל התקן.

  • אין עלויות תחזוקה וניהול, חיסכון ענק לטווח ארוך.
  • אין צורך בהשקעה ראשונית
  • אפשרות חיבור מכל מכשיר ומכל מקום בעולם.
  • אבטחת מידע בסטנדרטים מהמובילות בעולם, מערך השרתים מצוי מאחורי חומות אש מרובות, ובסטנדרטי האבטחה מהמתקדמים והמובילים בעולם.
  • השירותים כוללים אנטי ספאם ואנטי וירוס כחלק מובנה מהשירות.
  • מערכת גיבוי מובנית סטנדרטית כלולה בחבילה.

 


שרות קריאות 24 שעות

074-7470760