טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

גיבוי מרחוק

אודות השירות

גיבוי מרוחק אוטומטי עובד באמצעות מערכת מיוחדת המותקנת על גבי השרתיםהמחשבים של הלקוח אשר מבצעת הצפנה ברמת 12 ,bit AES כיווץ ושידור של המידע החדש שהתווסף באותו היום. לאחר התהליך הראשוני של הגיבוי (הכולל כיווץ והצפנה של המידע והעברתו אל שרתי הגיבוי המאובטחים) המערכת תבצע גיבוי באופן אוטומטי בזמנים שהוגדרו מראש לאתר גיבוי משני ותת-קרקעי אשר נמצא ב-2 חוות שרתים בישראל, הדבר מקנה ביטחון ואחריות על אופן הגיבוי.

היכן היתרונות ?

מערכת הגיבוי מרחוק דואגת להעביר את כל המידע העסקי שלכם למיקום מרוחק ומוגן שנגיש בכל עת ללא צורך בהפעלה ידנית, עובדה זו מעלה את סיכויי השרידות של העסק. גיבוי בשיטה זו מהווה מענה אמיתי למצבים של אסון כגון: שריפה, רעידת אדמה, פריצה וגניבה. השירות חוסך מהנהלת העסק לדאוג באופן ידני לגיבוי ולשינוע של אמצעי הגיבוי למקום מרוחק באופן יום-יומי. אם מבינים את המשמעות שהגיבוי בעזרת קלטות תלוי בגורם אנושי, ניתן להבין את היתרונות בגיבוי אוטומטי מרוחק שלא תלוי בגורם האנושי. מעבר לכך, מערכת הגיבוי מאפשרת שחזור של קבצים באופן מיידי ישירות משרת הגיבוי מכל מקום שבו יש מחשב עם חיבור לאינטרנט. כשמשווים את התהליכים והזמן הדרוש לשחזר קובץ ספציפי, קלטת גיבוי או אפילו מ-CD שמאוחסן מחוץ למשרד (כגיבוי) ניתן לראות את ההפרש העצום בזמן וכסף. מערכת הגיבוי מאפשרת שחזור גרסאות מוקדמות של קבצים עד 30 יום אחורה.

כיצד דואגת חברת שירין לאבטחת המידע בעסק שלכם

על מנת ליהנות מהיתרונות הללו עבור העסק שלכם, האפשרות הטובה ביותר העומדת לרשותכם היא להשתמש בשירותיה של חברת שירין, המפעילה מערכי אבטחת מידע מתקדמים ומציעה לכל משתמש תקשורת מאובטחת שאינה מאפשרת לאף גורם שאינו מוסמך לראות את התוכן של קבצי הגיבוי. אותם קבצי גיבוי הינם קבצים מוצפנים בעזרת מפתח הצפנה ייחודי ושונה עבור כל לקוח באשר הוא, כך שאף לקוח אחר אינו יכול לדעת מהו קוד ההצפנה של קובץ השייך לחברה אחרת. חשוב לציין כי תהליך ההצפנה הינו כה יסודי, ועל מנת שקוד ההצפנה לא יגיע לאף אחד מלבד הלקוח בעצמו, גם אנחנו בחברת "שירין פתרונות מחשוב לעסקים" לא מחזיקים בקוד, ולכן אף לא ניתן יהיה לאחזר או לשחזר את קוד זה, כך שלאף גורם לא תהיה כל אפשרות להגיע אליו. כמו כן, השירות אותו אנו מספקים יכלול בדיקה יומית של הגיבויים ושליחת דיווח על בסיס קבוע אל תיבת המייל.

אנחנו בשירין מספקים ללקוחותינו מגוון פתרונות אבטחת מידע

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760