טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

היתרונות בשימוש בענן Office 365

היתרונות בשימוש בענן Office 365

היתרונות בשימוש בענן Office 365

יש לכם עסק קטן? אתם פירמה, המחזיקה מספר עמדות עבודה, בוודאי כבר שמעתם על הענן של אופיס 365, בתקופה האחרונה, עסקים רבים מבינים, שהרבה יותר משתלם להם להתקשר עם חברות אבטחת מידע ולרכוש חבילות ענן מוזלות. מהם היתרונות בשימוש בענן?

מחיר שקוף וקבוע

מערכות ניהול המידע הארגוניות בין אם מדובר על שרתי האחסון, נפח תיבות הדואר, מערכות האנטי וירוס, גיבוי ועדכון, רישיונות נפרדים לתוכנות משרדיות, היתרי שימוש, תחזוקה, אחזקת חדר שרתים, איש מקצוע ועוד, עלולים להגיע לסכומים נרחבים מדי חודש. בניגוד לך רכישת חבילת ענן לעסק היא הוצאה מוכרת, פשוטה לחישוב ובדרך כלל קבועה.

פחות מקום לטעויות אנוש

שחכתם לשמור את הגרסה האחרונה? המחשב כבה? כשיש ענן אין סיבה לדאגה, כברירת המחדל, הענן שומר שלושה העתקים שונים של המידע, אבל לא רק גם את גרסאותיו האחרונות.


זמינות ונגישות מכל מקום

בעידן המודרני, שעיקר העבודה מתבצעת באמצעות אמצעים ניידים ורשת, אין כל סיבה לשאת אתכם כוננים, דיסקים ניידים או אפילו "להעמיס" קבצים על נפח האחסון במחשב האישי שלכם.
השימוש בענן מתאפשר מכל מקום, בכל זמן, באמצעות חיבור לרשת האינטרנט וקבלת סיסמא מוצפנת ואישית, אשר מבטיחה, שהמידע הארגוני שלכם נגיש למורשים בלבד.

גמישות תפעולית

כל ארגון יודע, שתשלום על רישיונות ועמדות עבודה, נעשית באופן קבוע, יחד עם זאת בשימוש בענן, התשלום הוא על היקף ונפל השימוש בלבד, ללא הוצאות מיותרות. הארגון יוכל להקטין או להגדיל את רישיונותיו בהתאם לצורך הממשי והנוכחי שלו.


נגישות מכל מכשיר

אופיס 365 מובנה לפעול ולהתממשק היטב עם טלפונים סלולריים, טאבלטים, מחשבים ניידים, ניתן לראות את מצב הזמינות של אנשים אחרים, כלל האנשים מחוברים למערכת אחת, וניתן לשתף את המידע בקלות ובזמן אמת. חשוב לציין, שהעבודה באמצעות אופיס 365 מוצפנת ובטוחה מכל מכשיר.


נפח אחסון רחב

ניתן לבחור בין מספר תוכניות מובנות בהתאם לגודל העסק ולצרכיו, קיימות תוכניות המציעות נפח אחסון של 50 ג'יגה בייט ועוד 25 ג'יגה בייט בממשק הshare point וקיימות תכניות לאחסון בלתי מוגבל
(רלוונטי במיוחד, כאשר מבצעים שימוש בתוכנות גרפיקה כבדות משקל)


יישומי אופיס מעודכנים תמיד

כיום אין עוד צורך לרכוש רישיון נפרד לכל עמדת עבודה, כ 5 עמדות עבודה יוכלו לעבוד על רישיון נפרד, ולהוריד עד 5 התקנות שונות של יישומי אופיס, לשדרג את הגרסאות וליהנות מעבודה חלקה ומהירה.


שירות טוב יותר עבור צוות ה IT

אתם נדרשים להשבית את המערכות בלילה כדי לבצע גיבויים? איש הIT שלכם עסוק בטיפול בחדר השרתים, עם אופיס 365 ניתן יהיה לפנות את הזמן לחדשנות ושדרוגים, ולהשאיר את עבודת הגיבוי הטכנית לשרתים המרוחקים של חברות לאבטחת מידע.


אבטחה ברמה הגבוהה ביותר

בתוך הענן כבר מובנות מערכות לסינון דואר זבל ווירוסים, המידע מוצפן, הגישה אליו ניתנת על ידי סיסמא, עדכוני האבטחה מובנים במערכת ומתבצעים באופן שוטף.

מאמרים

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760