טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

סקר סיכונים

 RUsafe אבטחת מידע

סקר סיכונים הינו תהליך שמטרתו לבצע מיפוי כלל הסיכונים בארגון, כימות השלכתם ותכנון השקעת המשאבים לבדיקתם, זאת בכדי למנוע סכנות שאינן מוגדרות כסכנות ברמה סבירה.

כל ארגון כיום נאלץ להתמודד עם אי-ודאויות, אשר חושפות את פעילותו לסיכונים העלולים לפגום בפעילותו העסקית השוטפת, או לחילופין לחוסר ניצול של הזדמנויות עסקיות. מטרתו של תהליך סקר סיכונים היא למפות את כלל החשיפות של הארגון ובניית היכולת לנהל באופן יעיל את חוסר הוודאות העסקית והתפעולית, שכן, סקר סיכונים הוא הדרך היעילה ביותר להגברת מודעותם של מנהלי החברה ועובדיה .

סקר סיכונים מאפשר לבצע הערכה יעילה ומדויקת יותר של סיכונים, תוך התייחסות למוקדי סיכון גבוהים ויסייע בבניית תכנית רב שנתית יעילה, תוך מתן מענה לדרישות ולתקנים. שיקולי ההנהלה להקצאת משאבים לניהול סיכונים כוללים, על פי רוב, שיקולי עלות ותועלת, חיסכון כספי וכן, מניעת פגיעה במוניטין הארגון .

בסיומו של כל סקר מוגש דו"ח המכיל פירוט של כל הממצאים, המסקנות וההמלצות המתועדפות לתיקון הליקויים.הדו"ח הינו תמציתי ומכיל תמונת מצב ניהולית וכוללת.זכרו: סקר סיכונים הינו משמעותי ביותר בתהליך זיהוי הסכנות וצמצום הנזקים והוא יסייע לארגון להתמודד בהצלחה עם כל האתגרים והסיכונים העומדים בפניו .

מהרו לקבל מידע עוד היום על שירות IT  שמספקת חברת שירין ללקוחותיה, לפרטים נוספים על הנושא צרו קשר באתר

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760