טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

פתרונות Exchange

אחד הפיתוחים הכי מעניינים והכי חיוניים הוא ה- Server Exchange, שרת תקשורת ארגוני של מייקרוסופט שמספק מענה לצרכי הדואר האלקטרוני של כל ארגון ועסק שמשתמשים בשרת המדובר, זאת נוסף על אפשרויות נרחבות לשיתוף מידע בתוך החברה.

היתרונות של שרת Exchange

אפשרות השיתוף היא אחד מהדברים הבולטים ביותר שיש לשרת ה-Exchange. כל עובד יוכל למעשה לסנכרן את לוח המשימות שלו לפי לוח המשימות של העובדים האחרים ועל ידי כך הם ינסו לגרום שלא תהיה כל התנגשות בין משימות של שני עובדים או יותר באותו המקום. כך למשל, אם מנהלת המשרד מעוניינת לקבוע פגישה לבוס עם אחד מהעובדים, היא תוכל להיכנס אל המערכת של אותו עובד ולראות מתי היא באמת יכולה לקבוע לשניהם פגישה. גם עובדים זוטרים, עובדים מן המניין, יכולים להשתמש במערכת, למשל על ידי שריון הרכב המשרדי לתאריך מסוים ובשעה מסוימת, תוך התחשבות בכך שעובד אחר ישיב את הרכב במועד אותו הוא ציין. יתרון בולט נוסף הוא העובדה כי ניתן להכנס אל ה-Exchange בכל זמן במהלך היום, בכל מקום וכמעט מכל מכשיר אלקטרוני. לא רק המחשב של העבודה הוא מקום ממנו ניתן לעבוד על השרת, אלא גם כל מחשב נייד ואפילו טלפון סלולרי, מה שמאפשר לכם להמשיך ולעבוד מכל מקום בו אתם חפצים ובעיקר בכל זמן בו אתם צריכים.

איך השירות מייעל אתכם  - שיתוף יומנים

היתרונות ש"שירין פתרונות מחשוב" מוסיפה ל-Exchange

עוד אחד מהיתרונות הגדולים אותו מציג השרת הוא הגיבוי אותו הוא מאפשר בעבור כל המידע הנאסף על ידיכם במהלך העבודה, מידע אשר נשמר בצורה המלאה ביותר ואפילו מעניק את ההזדמנות לשחזר מידע עד שלושה חודשים אחורה, כך שגם אם מחקתם מידע לו הייתם זקוקים, עדיין תוכלו לבצע שחזור ולאתר את המידע שנשמר בשרתים. הדבר האחרון אותו חשוב לציין שמתאפשר בשרת ה-Exchange הוא יתרון שנוצר דווקא בזכות העובדה כי בחרתם בחברת שירין שתספק לכם את שרת זה והוא שמירה על סודיות המידע. "שירין פתרונות מחשוב" מציגה חוות שרתים שנחשבת למאובטחת ביותר בישראל וכוללת שלושה מעגלי אבטחה פיזיים. השרתים שלנו ב"שירין פתרונות מחשוב" כוללים את כל מערכות ההגנה הטכנולוגיות האפשרויות, כאשר כל המידע עובר דרך Firewall מתקדם וכל ניסיון של חדירה למידע, נתקל בהתנגדות. 

חברת שירין מספקת מדיניות אבטחת מידע לעסקים וארגונים, מהרו לקבל פרטים נוספים

כל חבילת Exchange כוללת:

  • Mailshild +סינון ווירוסים מלא + סינון דואר זבל
  • גישה דרך הדפדפן   Access Web Outlook
  • תיקיות ציבוריות: אנשי קשר ציבוריים + לוח שנה ציבורי
  • גישה דרך טלפונים חכמים
  • תמיכה מלאה

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760