טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

אודות

חברת שירין פתרונות מחשוב הוקמה בשנת 2004 על ידי צדוק שירין. החברה עוסקת במתן פתרונות מחשוב ותמיכה לעסקים בדגש על מתן שירות ייחודי לארגונים קטנים וגדולים כאחד.

משרד קטן - שירות גדול

באמצעות צוות מנצח של טכנאים בעלי תודעת שירות גבוהה עם שנים של ניסיון. שירין פתרונות מחשוב מציעה לכל לקוח את השירות האיכותי, המקצועי והאדיב ביותר לו יוכל לזכות.
בין לקוחותינו הרבים נמצאים בתי מלון, משרדי עורכי דין, סוכני ביטוח, עיתונים ועוד מגוון רחב של חברות שיודעות כי בעזרת שירין פתרונות מחשוב העסק שלהם יזכה למקפצה טכנולוגית שתהפוך את עבודתם לקלה ויעילה יותר.
אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל הבעיות הקיימות במחשוב פנים וחוץ ארגוני, לקבל אפיון, תחזוקה והפעלה שוטפת של כל מערכות המחשוב בחברה. יעול המחשוב על-ידנו יאפשר לכם להתמקד בפעילות העסקית, ולזכות לשירות נהדר על ידי מהנדסים וטכנאים בעלי מומחיות רבה.

כדאי לזכור כי במציאות העסקית המודרנית חשוב שתבחרו בחברה שתעניק לכם את התנאים הטובים ביותר להצליח. אנו, בחברת שירין פתרונות אבטחה, נעמוד לצדכם כספק מקצועי ואמין על מנת להבטיח את תקינותה הסדירה של מערכת המחשוב שלכם.

 

העומדים בראש - המנכ"ל צדוק שירין

פעיל בתחום המחשוב העסקי משנת 1995. תחום התמחותו הראשון היה במערכות Apple ובפתרונות גרפיקה ודפוס, כאשר בזמן עבודתו למד לתואר הנדסאי תוכנה באוניברסיטת תל אביב ובהמשך לתואר מהנדס רשתות. בנוסף, התמחה בתחום אבטחת מידע CCNP תוך כדי התעמקות בבעיות בפועל אצל לקוחות ועבר בהצלחה קורסים יוקרתיים של Cisco ו-Check Point .
בעל ניסיון מעל 5 שנים כטכנאי מומחה בחברת מטריקס בה עסק בהקמת פרויקטים מורכבים לחברות ציבוריות שכללו הקמת עמדות עבודה, רשתות, שרתים ואבטחת מידע. בין היתר היה אמון על פרויקט מהגדולים במשק של חברת החשמל שכלל הקמת יותר מ- 9000 עמדות משתמשים.

ניסיונו הרחב של צדוק נותן לו ראיה מערכתית ומקיפה בתחום רשתות התקשורת, מערכות המחשוב ואבטחת המידע. הפתרון הכולל ניתן לעסקים קטנים וגדולים ומעניק להם ראש שקט וידיעה שיקבלו את השירות האמין ביותר.

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760