טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

מדוע הנהלת חשבונות במיקור חוץ נפוצה בהייטק

הנהלת חשבונות במיקור חוץ

 

מצבת כוח האדם של לא מעט חברות ועסקים כוללת אנשי מקצוע בלבד. דבר זה הופך את העסק לפרודוקטיבי יותר, מניב יותר וככזה בו האפשרות של כל עובד לסייע לעמיתו הופכת לריאלית ביותר, מה שמקצר באופן משמעותי את תהליכי העבודה.


חשיבות תפקיד הנהלת החשבונות בארגון

 

יחד עם זאת, חשוב לזכור שאף על פי שחברות ועסקים רבים בוחרים לעשות כן, עדיין ישנו תפקיד אחד בו כל חברה צריכה להיעזר, תפקיד בלעדיו חלק מהותי ביותר בכל מקום עבודה לא יתנהל באופן תקין, הנהלת חשבונות. מדובר בקשר של החברה או העסק אל הגורמים החיצוניים דוגמת הבנקים או רשויות המסים, אותם גורמים בלעדיהם לא יהיה ניתן ליישם כמה מהפעולות החשובות ביותר של כל חברה דוגמת חישוב השכר, הנפקת דו"חות רווח והפסד וניתוחים פיננסיים בארגון. מסיבה זו יודעת כל חברה שהיא מוכרחה להחזיק בתפקיד שכזה, גם אם לא במתכונת של עובד הארגון בשכר קבוע, כשהפתרון האידיאלי והטוב ביותר מגיע בדמות מיקור חוץ. הנהלת חשבונות באמצעות מיקור חוץ היא למעשה אפשרות בה חברה שלא מעוניינת להגדיל את מצבת כוח האדם שלה בעובד נוסף שימלא את התפקיד יכולה לבחור ולשלם באופן חיצוני לאדם או לחברה מסוימת שלא יהיו שייכים לארגון, אך עדיין יעשו למענם את העבודה המבוקשת.

 

מדוע הנהלת חשבונות במיקור חוץ נפוצה בעיקר בחברות המחשבים וההייטק

 

תופעת מיקור החוץ, בעיקר בכל הקשור להנהלת חשבונות, היא תופעה נפוצה ביותר, כאשר החברות בהן ניתן להבחין בתופעה בצורה הכי ברורה הן חברות המחשבים וההייטק. לא מעט חברות שעוסקות בתחום הן חברות קטנות שלא מעוניינות להגדיל את כמות העובדים בחברה עד אשר העסק יתפתח ולכן בוחרות באמצעי של הנהלת חשבונות במיקור חוץ. כך לדוגמא, חברה אשר מוכרת ומספקת שירותי מחשוב והדפסות הינה חברה שרוב עובדיה הינם אנשי מקצוע דוגמת טכנאים או מוכרים והיא תעדיף שאת תהליך הנהלת החשבונות של החברה, על כל המשתמע מכך, תבצע חברה חיצונית.

אנחנו בחברת שירין מספקים מגוון פתרונות מחשוב לעסקים, כמו כן אנחנו מטפלים בניהול מערכות מידע מקצועי לעסק שלכם

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760