טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

פתרונות לאבטחת אתר האינטרנט של החברה

פתרונות לאבטחת אתר האינטרנט של החברה

אחד הדברים המרכזיים ביותר שהביא איתו העולם האינטרנטי לחיינו הוא עולם הקניות ברשת. עם עלייתם לאוויר של אתרים כמו eBay או amazon, לא מעט אנשים בוחרים לעשות את הקניות שלהם דרך האינטרנט באמצעות כרטיס אשראי או חשבון תשלום ב-PayPal, זאת מכיוון שבעזרת רכישה כזו הם פעמים רבות גם זוכים למחירים אטרקטיביים יותר וגם עושים זאת מבלי כל צורך של לקום מהכורסא. 

 

החיסרון הגדול של עולם הקניות באינטרנט

יחד עם זאת, עולם הקניות באינטרנט הביא עמו מלבד שלל יתרונות גם חסרון אחד בולט, חסרון במסגרתו אין אנו יכולים להיות בטוחים במאה אחוזים שפרטי האשראי שלנו לא ידלפו ויגיעו אל גורמים עוינים שעלולים להשתמש בפרטים הללו לטובתם האישית ולמעשה, לגרום לנו לנזק בלתי מבוטל. את הבעיה הזו מנסים שלל החברות לקניות באינטרנט לפתור, בין אם מדובר בספק השירות עצמו ובין אם מדובר בחברה שמספקת לנו את האפשרות להשתמש בשירותי התשלום שלה, באמצעות אבטחת מידע. ככל שחולף הזמן אנו יכולים להבחין שמערכות אבטחת אתר האינטרנט של כל חברה הולכות

ומשתכללות על מנת לסייע לנו לרכוש דרכן מבלי שנהיה חשופים בפני פריצתם של גורמים עוינים אל פרטינו האישיים, זאת כמובן כדי שעניין זה לא ימנע מאתנו להשתמש בשירותי החברה. כיצד ניתן להתגבר על הבעיה

על מנת לעשות זאת ולחזק את אבטחת רשתות והמידע של האתר, משתמשות החברות במספר גורמים. הגורם הראשון הוא חיוב הלקוח בשינוי סיסמא מדי תקופה מסוימת. על ידי שינוי הסיסמא יהיה קשה יותר להאקרים לנחש מהי הסיסמא של כל לקוח, בייחוד מאחר שהסיסמאות כיום מורכבות משילוב של אותיות גדולות, אותיות קטנות ומספרים, כאשר צירוף של כל אלה יהפוך כל ניחוש, אפילו מצדו של האקר מנוסה, לבעייתי. גורם נוסף הוא הגנה ברמת basic authentication, מה שיהפוך את הפריצה לפרטי הגישה של כל לקוח לקשים הרבה יותר, שכן זה יחייב את ההאקר, מנוסה ככל שיהיה, לפרוץשרת נוסף או לחילופין להשיג פרטי גישה נוספים, מה שמפחית באופן משמעותי את סיכוייו לזכות להצלחה. 

 

אחסון אתרים

 

דבר שלישי ואחרון הוא אחסון אתרים של כל חברה. אם בעבר החברות השונות היו בעיקר מנסות לדאוג לבצע את השמירה על הפרטים האישיים של כל לקוח באמצעות שינוי פרטי הגולש, לאחר שההבינו את חשיבות השרת עליו מאוחסן כל אתר, תשומת הלב שלהן עברה גם אל תחום אחסון אתרים במסגרתו הם משתדלים שלחברת אחסון האתר אליה הם פונים יהיו שרתי FTP בעלי חיבור ל-SSL, Secure Socket Layer, מה שהופך את התעבורה בין השרת ללקוח למוצפנת.

מאמרים

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760