טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

חיסכון בעזרת מחשוב ענן

חיסכון בעזרת מחשוב ענן

בכל חברה ובכל ארגון יש צורך חיוני בשימוש במערכות מחשבים. בין אם זו חברה קטנה, בינונית ובעיקר אם זו חברה גדולה, ישנו שימוש רחב בכמות רבה של מחשבים, עד כדי קיומו של חדר שרתים שמספק את כל שירותי המחשוב שהחברה צריכה. עם זאת, אין ספק שעניין התחזוקה של כל כך הרבה מחשבים מתקדמים הוא קשה, מסורבל ובעיקר יקר, אך דומה שיש כבר פתרון באופק.

יתרונותיו של מחשוב ענן

אחד הדברים שהופכים ונהיים יותר ויותר מוחשיים זהו המחשוב ענן. רעיון הפתרון של מחשוב ענן הינו פשוט למדי ומוריד את התלות ממחשבים בעלי עוצמה ומחדרי שרתים בכל ארגון, כאשר למעשה כל חדר השרתים יועבר לענן המחשוב. לא יהיה עוד צורך בשרתים פיזיים, לא יהיה צורך במערך אחסון, אין צורך בבזבוז כספים על תשתית חשמל ולא על קירור בחדר השרתים. יתרונותיו של מחשוב ענן הינם ברורים. היתרון הראשון, היא העובדה שלא יהיה יותר צורך בעדכון חומרות חדשות על מנת לתמוך בתוכנות המתקדמות, מאחר וכל מה שנצטרך יימצא עבורנו במחשוב ענן. עקב כך, אנו נוכל להסתפק במחשב פשוט, ולו רק שיהיה בעל חיבור לרשת האינטרנט. יתרון נוסף שעומד לרשותנו היא העובדה שאין צורך בחיפוש אחר השלב הבא בטכנולוגיה, ורדיפה אחרי השדרוג הבא בתחום, מאחר ותחום מחשוב ענן הינו תחום יחסית מפותח, מהסיבה ששירותי המחשוב שלו פעילים כבר מלפני זמן רב, ופשוט עדיין לא ביצעו את הפריצה המיוחלת. יתרון שלישי הוא שכל החומר הקיים על המחשב שלנו, גם במקרה בו המחשב ישבוק חיים ויפסיק לעבוד, עדיין יימצא עבורנו בהישג יד, מאחר שהוא יימצא על מחשוב הענן.

 

היתרון הגדול של שירותי מחשוב ענן באמצעות חברת שירין

חברת שירין מספקת ללקוח את שירותי מחשוב הענן שלה, כאשר מעל כל היתרונות הללו, אנחנו מציגים יתרון נוסף, היתרון המרכזי והמשמעותי ביותר, יתרון בנושא שמעניין כל חברה- הנושא הכספי. האם מחשוב ענן תהיה פעולה שתייקר לחברה את ההוצאות, או שמא דווקא תוזיל? התשובה בנושא היא חד משמעית. ראשית, העובדה שאין צורך במחשב פרוגרסיבי אלא ניתן להסתפק במחשב ברמה יחסית נמוכה, מוזילה משמעותית את המחירים עבור כל מחשב ומחשב לשירותי החברה, דבר שיוזיל את הוצאותיה באופן משמעותי. שנית, מחשוב ענן חוסך לחברה בעלויות רכישה ותחזוקה של ציוד וחומרה, מאחר שארגון אינו צריך לרכוש חומרה ועל ידי כך חוסך עלויות רכישה ותחזוקה, עלויות חשמל ועלויות עבור מקום להתקין בו את החומרה. בנוסף, מחשוב הענן יוביל לחיסכון בעלויות כוח אדם לתחזוקה ותפעול של מערכות התשתית במרכז המחשבים, מכיוון שתפעול ותחזוקת מחשבים והתשתיות נעשית על ידי מומחי ספק של תחום מחשוב הענן.

שירותי ענן | SHIRIN IT

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760