טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

מה תפקידו של יועץ אבטחת מידע?

information security - תפקידו של יועץ אבטחת מידע

קצת לפני שנאפיין את תפקידו החשוב והמהותי של יועץ אבטחת מידע, נכיר ונרחיב במידע נדרש על התחום כולו.

תחום אבטחת מידע המוכר גם בשמו המקצועי information security הינו תחום חשוב ומהותי בשנים האחרונות (יש האומרים שזה אף התחום החשוב ביותר בחיינו בעידן המודרני בו חיים אנו). 

התחום מתייחס אל הגנתן ושמירתן של מערכות מידע ממוחשבות מן הקטנות אל הגדולות, כאשר הן חשופות לסיכונים רבים בעידן זה (פריצה, גניבת מידע, העתקת תכנים וכיוב').

תפקידו של יועץ אבטחת מידע אם כן, מתחיל בייעוץ ממשי של מתן מענה ראוי לתחום האבטחה בעסק בחברה ותפקידו הינו ברור ומוחלט – לספק מענה ראוי ויציב של הגנה מוחלטת והרמטית של מערכות המידע הנרחבות הכוללות רבדים רבים (החל מקווי התקשורת המאובטחים וכלה בכלים, טכנולוגיות, התקנים וחומרה) אל מול הסיכונים השונים על ידי פיקוח, ניטור ובקרה.

כאשר את כליו המיוחדים של היועץ המקצועי רוכש הוא על ידי ניסיון עשיר בתחום, הכירות עם התחומים השונים בתחום אבטחת המידע.

 

שוקלים להזמין יועץ אבטחת מידע על מנת למנוע פריצה למערכת המחשוב או פגיעה בה ? אתם ללא כל ספק עושים את ההחלטה הנכונה והנבונה ביותר שיכולתם לעשות בעבור העסק שלכם !

 

יועץ אבטחת מידע יגיע אל בית העסק ויספק לכם : ליווי מקצועי לצורך עמידה בתקנים המחמירים בתחום המידע, ליווי ויעוץ ארגוני, בדיקת סיכונים , בדיקות מקיפות במערכות המידע, ייעוץ למניעת פריצות וזליגת מידע ועוד.

אבטחה מסוג זה תאפשר לכם ידיעה מוחלטת כי בית העסק שלכם הארגון נמצא בידיים טובות ואילו כל המידע שלכם נמצא מאובטח ומוסתר מפני מתחרים, וירוסים וכיוב'.

 

למי פונים וכיצד מתחילים באבטחת מידע לארגון, עסק ובכלל ?

 

בכל הנוגע לפתרונות מחשוב לעסקים יש לפנות אל מיטב המומחים בתחום אשר יספקו לכם תמיכה טכנית מלאה ושירותי מידע נרחבים, בלי להמתין יותר מידי זמן ומבלי לבזבז זמן יקר – שירין, חברת אבטחת מידע ופתרונות מחשוב לעסקים מאפשרת לכם שירות מקצועי מיוחד עם שליטה מרחוק אשר תאפשר לכם פתרון בעיות מהיר ויעיל הניתן על ידי נציגי שירות מקצועיים, אמינים ודיסקרטיים.

בחברת שירין מעסיקים אנו את מיטב המומחים בתחום מתן פתרונות מחשוב לעסקים ולכל מטרה, כך שבבחירתכם בחברת שירין להזמנת שירותי ייעוץ ואבטחת מידע או כל מענה לפתרונות מחשוב מתקדמים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם נכונה בנציגים מקצועיים ומסורים, אנשי צוות מיומנים ואחראיים וכמובן בחברה מובילה אשר תספק לכם אחריות מלאה על שירותיה !

 

צריכים ייעוץ, אך לא בטוחים אילו פתרונות מחשוב הם הנכונים לעסק שלכם ? שבפנייתכם אל נציגי השירות שלנו תוכלו לקבל את המידע המדויק והמפורט וכמובן מענה ראוי לבקשותיכם ושאלותיכם.

 

מאמרים

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760