טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

5 טיפים לבחירת מדפסת אלחוטית למשרד

5 טיפים לבחירת מדפסת אלחוטית למשרד

כל משרד צריך מדפסת – על עובדה זו אין עוררין. המדפסת מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של המשרד וחשוב להתאים אותה בין היתר לכמות המסמכים שיש להדפיס, למהירות ההדפסה הנחוצה, לגודל החלל, למספר העובדים ולאיכות ההדפסה.

רוב המדפסות המוכרות לנו מחוברות למחשב באמצעות כבלים מסורבלים אך כיום ניתן גם לרכוש מדפסות אלחוטיות שהן מדפסות שאינן כוללות חיבורים פיזיים וניתנות לקישור ב- 2 דרכים: הדרך הראשונה היא קישור באמצעותBluetooth והדרך השנייה היא קישור באמצעות Wi-Fi. ההבדל בין שני סוגי הקישורים הוא שקישור Bluetoothיכול לעבוד כשטווח המרחק קטן יחסית לקישור דרך WI-FI. בעת השימוש נשלחים נתוני ההדפסה בדיוק כמו באופן בו מתחברים לאינטרנט והדפים מודפסים.

מדפסת אלחוטית – איך לא חשבו על זה קודם?

מדפסות משולבות אלחוטיות מציעות למשתמשים הרבה יתרונות – הן ניידות, בעלות טווח הדפסה, מהירות, מדפיסות באופן איכותי וחוסכות כספים משום שאפשר לחבר אותן לכמה מחשבים ולחסוך רכישה ותחזוקה של מדפסות נוספות. מכיוון שהמדפסות האלחוטיות יכולות להימצא במרחק מסוים מהמחשבים העובדים לא שומעים את הרעש וקל להם יותר לשמור על הריכוז. יתרון נוסף של המדפסת האלחוטית הוא שניתן למקם אותה במקומות שונים וכמובן שאחד היתרונות הבולטים ביותר הוא שהעבודה הרבה יותר בטוחה ושהמשרד מסודר יותר משום שאין בו כבלים מפוזרים שעלולים לסכן את העובדים ולהוביל למעידות.

איך לרכוש מדפסת אלחוטית?

אם אתם מעוניינים לרכוש מדפסת אלחוטית למשרד כדאי שניתן לכם מספר המלצות לדרך, בצורה זו תוכלו לבחור במדפסת איכותית שעונה על הצרכים שלכם.

לפניכם 5 טיפים שעשויים לסייע לכם בתהליך הרכישה:

  1. התחשבו בכמות ההדפסות – ניתן למצוא כמה סוגים של מדפסות אלחוטיות כמו: מדפסת לייזר ומדפסת משולבת. אם אתם צריכים להדפיס הרבה דפים בכל חודש חשוב שתשקיעו במדפסת גם אם הדבר אומר שיהיה עליכם לשלם יותר. מדפסת איכותית תחזיק מעמד למשך זמן רב יותר, יהיו לה פחות תקלות מאשר מדפסת שאינה באותה רמה וההדפסות יצאו באיכות גבוהה.

  2. איכות השירות – הקפידו לרכוש מדפסת אלחוטית מחברה מנוסה, מקצועית ובעלת מוניטין חיובי שמספקת שירות לקוחות ושירות תמיכה ברמה גבוהה, בצורה זו יהיה לכם לאן לפנות במקרה ויהיו לכם תקלות.

  3. בדקו מחירים – היום אפשר לערוך השוואת מחירים בקלות – כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתרים שעוסקים בהשוואת מחירים כמו אתר ZAP. בדיקת מחירי השוק תאפשר לכם לראות מהן האפשרויות שלכם ולמצוא מדפסות אלחוטיות במסגרת התקציב שלכם.

  4. רגילה או משולבת? תוכלו לרכוש מדפסת אלחוטית משולבת או רגילה. המדפסת המשולבת – בניגוד לרגילה יכולה לכלול בין היתר גם: פקס, מכונת צילום וסורק, בדקו מהם הצרכים שלכם ובחרו במדפסת המתאימה.

  5. בדקו את גודל המדפסת – גם המדפסות האלחוטיות מגיעות בגדלים שונים ולמרות שהמדפסת האלחוטית אינה מסורבלת כמו המדפסות הרגילות עדיין חשוב להתאים אותה לגודל המשרד.

שתהיה לכם קנייה מוצלחת ומהנה!

מדפסת אלחוטית למשרד |SHIRIN IT

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760