טלפון:  074-7470760 דוא"ל:  Support@Shirin.co.il פייסבוק:  Shirin.co.il אינסטגרם:  Shirin.co.il
נווט אלינוחייג עכשיו

פתרונות מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים

עסקים רבים נדרשים לפתרונות קצה עבור מערכי המחשוב הארגוניים שלהם, בין אם מדובר על עסקים קטנים במיוחד, המבוססים על אדם אחד, עסקים בינוניים, ואף עסקים גדולים, פתרונות מחשוב לעסקים הם מצרך יום יומי, אילו שירותי IT מוצעים לעסקים במיקור חוץ?   

מחשוב מרחוק

מחשוב מרחוק, הוא שם כולל לכל שירותי התמיכה בפעילות השוטפת רק מרחוק, באמצעות צ'ט וטלפון. ברוב המקרים, פתיחת הקריאה תתבסס על שליחת מייל למרכז התמיכה, ולאחר מספר דקות, ישוב נציג, אשר יחקור אודות הבעיה, וימצא עבורה פתרון מתאים.

שירות און ליין מתוך המחשב שלכם

באמצעות מערכת לשליטה מרחוק באמצעות שיתוף מסכים, נציג התמיכה, יוכל לבצע תיקונים, גיבויים, לכתוב פקודות ולסייע בפתרון הבעיה, מבלי שתאלצו לחכות, או אפילו לקום מעמדת העבודה שלכם. כך שקצב העבודה ורמת הביצועים של העובדים שלכם נשמרת.

אבטחת מידע לארגון, סקרי סיכונים

אחד הנושאים החמים ביותר בתחום פתרונות מחשוב לעסקים הוא עולם הסייבר, או יותר נכון הגנת ואבטחת מידע, גם כאן, חברות, המציעות שירותי מחשוב יצרו עבורכם סקרי סיכונים, שיבחנו את מידת הנגישות והרגישות של המערכת שלכם. האם קיימות נקודות פריצה, מהם הנהלים הקיימים בארגון שלכם למניעת חריגות, כמה נגישה הכניסה לגורמים עוינים, האם קיימת מדיניות מטווה, האם מתחדדים הנהלים? לתוך נושא של אבטחת מידע לארגונים נכנס גם ההיבט של הגנה על רשתות האינטרנט של הארגון, חומות אש, חיבורים באמצעות VPN, הם רק חלק מהאמצעים להתמודד עם אתגרים אלו.

 מערכות מידע

אחת הבעיות המרכזיות, שעסקים סובלים מהם היא אובדן הידע בעת החלפת בעלי תפקידים, הבעיה הזאת אף מתעצמת, כאשר קיימת תדירות תחלופה בתדירות גבוהה. במקרה זה, שירות של פתרונות מחשוב לעסקים משמר את הידע הארגוני שלכם, בין אם מדובר על צוותי הדרכה, יישום ופיתוח של אלמנטים חדשים, שיתמכו בשינויים העסקיים שלכם, תיקון באגים וטיוב נתונים, ושירותים נוספים, שיינתנו בהתאם לצרכים שלכם. 

מחשוב ענן

הצורך לשמר מידע ארגוני רב, דורש מעסקים להיערך לתשתית שרתים יקרה לתחזוקה ואחזקה. מחשוב הענן, שינה את פני השטח בהיבט זה, ומאפשר לכם בעלות חודשית קבועה, לאחסן את המידע הארגוני, החיוני והמקצועי שלכם באופן מוצפן ומאובטח בחוות שרתים מרוחקת. מעתה, תוכלו לעבוד במתכונת מודרנית, להתחבר מרחוק, לקבל נגישות גם לקבצים "כבדים" במיוחד, וליהנות מרמת סנכרון מושלמת של המידע שלכם עם הארגון.

אופיס 365

אופיס 365 הוא שירות משלים לענן. מדובר למעשה על רישיון אחד לחמישה משתמשים עבור השימוש בכל יישומי האופיס המובילים בשוק. המערכת הזאת, מאפשרת לצוות לעדכן קבצים בזמן אמת, להישאר מסונכרנים ומחוברים, מכל מקום בעולם, ללא תלות במקום או ברשת נייחת.

לסיכום, כפי שניתן לראות, כיום יותר מתמיד, עסקים רבים יכולים לשפר את רמת הביצועים שלהם, לשמור על המידע שלהם באופן בטוח יותר ולחסוך באופן משמעותי בעלויות באמצעות פתרונות מחשוב במיקור חוץ.

פתרונות מחשוב לעסקים

שרות קריאות 24 שעות

074-7470760